O Firmie

 

KAMET Sp. z o.o. powstała w 1991 roku i do chwili obecnej prężnie ugruntowuje swoją pozycję zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra pracowników pozwoliły opracować wyroby, produkowane zgodnie z normami europejskimi, o najwyższych parametrach technicznych. Potwierdzają to certyfikaty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP).

Duże nakłady inwestycyjne oraz prace badawczo-rozwojowe umożliwiają dostosowanie jakości wyrobów do rosnących wymagań odbiorców. Stale wzrasta poziom satysfakcji klientów Firmy, ponieważ oferuje ona szeroką gamę produktów o wysokiej jakości, równie wysokiej funkcjonalności i nowoczesnym wzornictwie. Do odbiorców naszych wyrobów możemy zaliczyć: banki, wojsko, policję, szkoły, poczty, szpitale, zakłady przemysłowe oraz inne instytucje. 

 

KAMET Sp. z o.o. stale uczestniczy w imprezach wystawienniczych w kraju i za granicą oraz  w rankingach biznesowych, zdobywając nagrody i wyróżnienia. Są one dowodem nieustannego dążenia do poszerzania oferty o nowe produkty, będące odpowiedzią na rosnące potrzeby klienta. Od wielu lat znajduje się na liście  "Gazel Biznesu", a w 2010 roku została wyróżniona w rankingu "Diamenty Forbesa".

 


W roku 2001 Firma wprowadziła i ciągle doskonali system zarządzania jakością ISO 9001:2009.
W 2009 roku KAMET Sp. z o.o. przeszła pomyślnie audity niemieckiej firmy certyfikującej VdS i uzyskała zezwolenie na produkcję sejfów zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookie zgodnie z  Polityką prywatności.  Możesz określić warunki przechowywania

lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.